handsresizedpng
Group-82-1
Group-82
Group-86

Mooie donatie Jumbo Supers voor Dragonder

20200204-103519-TWA_3561.kl

Het Dragonderparkje is helemaal op de schop gegaan. Inmiddels is bijna alles klaar. Dit was onmogelijk geweest voor onze vrijwilligersorganisatie zonder de steun van het Veenendaalse bedrijfsleven. We zijn dan ook enorm blij dat ons bestuurslid Matthijs Vette een prachtige cheque van € 2.267 in ontvangst mocht nemen voor dierenkamp Dragonder. Hij werd hierbij geholpen door Phyllis en Nick, cliënten van zorgverlener Zideris. De cheque werd aangeboden door Kees Huibers, Rick Hoek en Wirner van Aanholt namens de vier Veenendaalse Jumbo Supermarkten. Het geld is bijeengebracht door de actie "een Veense mok voor een dierenhok".

Jammer genoeg mogen wij u nog niet ontvangen in het mooie parkje en ook het bijbehorende theehuis is nog dicht. Hopelijk mogen we u later dit jaar ontvangen en mag u genieten van alle gastvrijheid en de lieve dieren van ons parkje.

Deel dit bericht: